Kudy k nám:


Var.1) Směr z Prahy – sjezd z dálnice D1 (exit 21), odbočení z dálnice do obce Mirošovice, před benzínovou pumpou zahnout do leva na hlavní silnici a projet obcí. Pokračovat po hlavní komunikaci ven z Mirošovic, podjet železniční viadukt a druhou odbočkou dle směrového ukazatele do levé boční ulice. Objekt je vidět z hlavní silnice. Nájezd na parkoviště skrze hlavní bránu.

Var.2) Směr ku Praze – sjezd z dálnice D1 (exit 21), podjet dálnici a odbočit do obce Mirošovice, před benzínovou pumpou zahnout do leva na hlavní silnici a projet obcí. Pokračovat po hlavní komunikaci ven z Mirošovic, podjet železniční viadukt a druhou odbočkou dle směrového ukazatele do levé boční ulice. Objekt je vidět z hlavní silnice. Nájezd na parkoviště skrze hlavní bránu.

Var.3) Směr Strančice – Mnichovice – projet obcí Mnichovice a pokračovat po hlavní komunikaci směrem do Mirošovic (směr Benešov), po přejezdu mostu vedoucí přes dálnici D1 odbočit první odbočkou před Mirošovicemi do prava – hlavní budova je vidět z komunikace.

Upozornění pro rozměrná nákladní auta – vjezd do objektu na vysunuté parkoviště s nájezdem do mírného kopce.

 

Naše adresa:


E21 Park
Hrusická 345, Mirošovice
251 66

E-mail na recepci: prochazkova@e21park.cz
Telefon: 323 607 502
GPS: 49.909846, 14.723007